Witaj! Mam na imię Asia i jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym. Na co dzień promuję zdrowy styl życia przy pomocy moich mediów społecznościowych oraz edukacji żywieniowej.

Podczas współpracy indywidualnej moją główną myślą jest „uszycie diety na miarę”, co oznacza, że do każdego podchodzę w sposób indywidualny. Przy układaniu jadłospisu biorę pod uwagę rytm dobowy, możliwości czasowe, preferencje smakowe oraz umiejętności kulinarne każdego podopiecznego. Stale aktualizuję swoją wiedzę podczas szkoleń oraz analizuję najświeższe badania naukowe. Dzięki temu masz pewność, że zaplanuję dietoterapię zgodnie z najnowszymi zaleceniami, co przełoży się nie tylko na utratę zbędnych kilogramów, ale również poprawę stanu zdrowia i samopoczucia.

Dietetyka kliniczna to mój konik, a głównie specjalizuję się w dietoterapii insulinooporności, cukrzycy typu 2, PCOS, choroby Hashimoto oraz niedoczynności tarczycy.

Udowadniam, że można zdrowo i skutecznie schudnąć bez zakazów i nakazów.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą i żoną. W codziennym natłoku obowiązków staram się utrzymać balans między moją pracą, która jest jednocześnie dla mnie pasją a rolą mamy. Doskonale wiem, jak to jest żyć w biegu i mieć bardzo mało czasu na gotowanie. Dlatego śmiało mogę powiedzieć, że szybkie, smaczne i proste przepisy to moja specjalność! W wolnej chwili tylko dla siebie lubię aktywnie spędzać czas. Dbam nie tylko o swoją dietę, ale również o ruch, który jest nieodłącznym elementem zdrowego stylu życia. Gdy nadchodzi weekend i mamy taką możliwość, chętnie wybieramy się z mężem i synkiem na wycieczkę w góry w ramach regeneracji. Relaksuje mnie również czytanie książek i co pewnie Cię nie zdziwi – najchętniej sięgam po pozycje o tematyce związanej z dietetyką.

Jeśli chcesz skutecznie schudnąć, zmienić swoje nawyki żywieniowe na stałe i przestać stosować diety „od-do” przez całe życie – podejmij ze mną współpracę, a ja dam Ci odpowiednie narzędzia i będę towarzyszyć w Twojej drodze do celu!